A váci Piarista Gimnázium pályázatot hirdet

hittan

tanári állás betöltésére teljes állásban.

A pályázat feltételei:

• szakmai felkészültség 5-12. osztályok tanítására (nyolcosztályos gimnázium),
• egyetemi/ főiskolai végzettség
• elkötelezett hívő, gyakorló katolikus keresztény

A pályázókkal szemben támasztott kívánalmak:

• innovatív pedagógiai szemlélet
• az iskolai közösségi programokba való tevékeny bekapcsolódás
• együttműködőkészség, csapatmunka

• Az iskola pasztorális életébe való tevékeny bevonódás - lelkigyakorlat, rekollekció, bűnbánati liturgia, beszélgetés, kísérés, gitáros éneklés... -, így előny az ifjúságpasztorációs területen szerzett tapasztalat

A pályázat mellékletei:

• önéletrajz
• motivációs levél
• diplomamásolatok
• egyházi (plébánosi, lelkészi) ajánlás a letölthető nyomtatvány segítségével

 felveteli_plebanosi-ajanlas.pdf (135 kB)

• erkölcsi bizonyítvány (csak a felvétel esetén kell bemutatni)

Bérezés:

• A pedagógus életpálya szerinti besorolás alapján

A munkakör betöltése:

• irányadó dátum: 2023. augusztus 1-től. (megegyezés szerint)

A pályázat beadása:

• Határideje: folyamatos, de legkésőbb 2023. június 13-ig.
• A pályázókkal az ismerkedő beszélgetések a pályázatok megismerését követően szerveződnek.

Tájékozódás iskolánkról:

• Honlapunk: https://vac.piarista.hu/
• Blogunk: https://blog.vac.piarista.hu/
• A kiírással kapcsolatosan további információt Kalász Ákos igazgató nyújt, a kalasz.akos@vac.piarista.hu email címen.

A pályázatot kizárólag elektronikusan lehet beküldeni az allas@vac.piarista.hu címre. Kérjük, a tárgy mezőbe írja be a megpályázott szakot!

A pályázat letölthető:  hittan-2023.pdf (710 kB)

Kalász Ákos
igazgató

Naptár
Aktuális | Következő események
Naptár Hírek Blog Galéria

Design: Unicial Program: Florka